päevakava

9.juulil    

10.00 – 13.00             darja, sabine, takashi, sybrigi, andrea tunnid
10.00 - 14.00              ruthi tund

13.00 – 14.00              supp (25 krooni) huvikeskuses

14.00 – 18.00             khosro ja marco tunnid

15.00 -  18.00             maariti ja bibby tunnid

20.00                          "Thinking Body" Khosro Adibi (Iraan-Holland-Belgia)  20 min
                                 tü vka must saal

20.30                          festivali avamine:

                                   festivalirahva liikumine raekoja roosiaeda,                             

                                  kohtumine viljandi linnavõimude esindajaga,

                                  etteaste vanas sõjakomissariaadi majas ( akadeemia kõrval)

10.juulil  

10.00 – 13.00              ruthi, darja, sabine, takashi, sybrigi, andrea tunnid

13.00 – 14.00              supp (25 krooni) huvikeskuses

14.00 – 18.00              khosro ja marco tunnid

15.00 -  18.00              maariti ja bibby tunnid

20.0                             "Fall" Les PesPis , tü vka must saal

21.0- 24.00                  jamm huvikeskuses

 

11.juulil  

10.00 – 13.00              ruthi, darja, sabine, takashi, sybrigi, andrea tunnid

13.00 – 14.00              supp (25 krooni) huvikeskuses

14.00 – 18.00              khosro ja marco tunnid

15.00 -  18.00              maariti ja bibby tunnid

20.00                         "Naerata ometi" Maris Vaher (tü vka) 15 min,
                                 "Roses and Mimosas"  Quadro (Valgevene) tü vka must saal
                                 "Antropofoobia"Children of Aunt Rabbit (viljandi)

21.30 - 24.00            jamm huvikeskuses

12.juulil  

10.00 – 13.00              ruthi, darja, sabine, takashi, sybrigi, andrea tunnid

13.00 – 14.00              supp (25 krooni) huvikeskuses

14.00 – 18.00              khosro ja marco tunnid

15.00 -  18.00              maariti ja bibby tunnid

20.00                          "My Picture Vanished"Nikolay Shchetnev (Arhangelsk)  10-15 min
                                  kinos rubiin

20.30                          muusika- ja videoõhtu rubiinis

 

13.juulil  

10.00 – 13.00              ruthi, darja, sabine, takashi, sybrigi, andrea tunnid

13.00 – 14.00              supp (25 krooni) huvikeskuses

 14.00 – 18.00             khosro ja marco tunnid

 15.00 -  18.00             maariti ja bibby tunnid

 20.00                          "Find 8 differencies"  Darja   Buzovkina, Taras Burnashev (Moskva) ,                               

                                        "Danza" Dune Dance Company (Bulgaaria) 35-40 min. tü              vka must  saal

21.30                              jamm huvikeskuses


14.juulil  

12.00 – 15.00              festivali kooli avatud lava/kõikide gruppide           esitlus/tunnistuste               jagamine, festivali lõpetamine, kojuminek

« Tagasi