08 07  - 13 07 2014  8 15 - 9 00
jakobsoni 47 cgood morning

KUNDALINI JOOGA 

5€ kord või 20 € nädal. 

võib registreerumata kohale tulla. sõbrad kaasa võtta. raha ka.

ulrike bodammer

see tund on kujundatud selleks, et pakkuda ainulaadset ja potentsiaalselt ka radikaalselt erinevat kogemust oma kehast, vaimust ning mõtetest, mis puudutavad inimese piire, vajadusi, harjumusi ja tema poolt tallatavaid radu nii elus kui töös.

see ei ole teoreetiline ning ei nõua teilt muud kui „sammu pidamist“ selleks, et mõista, et teie õnne ja heaolu piirangud on teie endi kätes. me oleme piiramatu potentsiaaliga, kui lubame endal eemaldada selle, mis meid takistab – kui me mõistame, et meie piirangud on illusoorsed. kundalini jooga on võimas tehnoloogia, mis põletab läbi kogu karmalise sopa ja jäägid, mida me kaasas kanname - selleks, et  avaldada oma särav ja õnnelik vaim. see on tee tagasi oma tõelise loomuse juurde.

selle keskmes on terve, dünaamiline ja voolav lülisammas, külluslik hingamine, aktiivsed seisangud ja harjutuste väljakutsuvad kestused. see on jooga, mis on mõeldud julgetele - meditatsioon inimese kõrgemast eesmärgist. töö lülisambaga, mis tugevdab närvi- ja näärmesüsteeme, on üheks põhifookuseks. just läbi keha pääseme me ligi kõrgemate teadlikkuse- ja vabaduse tasanditele. see aitab lihtsustada füüsilist, emotsionaalset ja vaimset transformatsiooni. kundalini jooga on terviklik jooga mõttele, kehale ja vaimule.