2011tuled suvel nädalaks ajaks viljandisse. varahommikul teed õues väikse jooga. edasi kolme- või neljatunnine workshop. fanaatik saab enamasti kaifi.

tuleb lõuna - köögis on söök valmis ja sa sööd. suhtled ja sööd. või just ei suhtle, puhkad ehk. ise tead. lõuna saab läbi ja sa naased kaifi-tsooni - see on pärastlõunane workshop. fanaatik saab taas kaifi. niisama aktiivne tüüp võib muutuda fanaatikuks. mauk jääb tihti mauguks. saab kogemuse, aga millegipärast on mauk edasi. võib juhtuda, et mauk muutub ka aktiivseks, pärast mida terendab ka temale kaifi-tsoon, sest mauk mutanteerus fanaatikuks. ühesõnaga kõigil on potentsiaali jääda kasumisse.

aga siis lõppeb ka teine workshop. sa oled ilmselt higine. lähed võtad dušši, vb vahetad riideid. vb sa sööd või suhtled või loed või suitsetad või jood midagi. vb sa kirjutad. või vaatad youtube'st rästa & co toimetatud vestlusi õpetajatega. või satud neid kuulma lives. igatpidi on okei. isegi mõnetine loidumus on siis okei. sest sa taastud. sind on päevajooksul salaja pidevalt energiaga tangitud - sul jääb üle ennast vaid ohjata. enamasti on nüüd ilgelt hea olla.

sa lähed ja vaatad, mida neil sulle veel pakkuda on. pakuvad head teatrit. või filmi või performance'it etc. igal juhul midagi füüsilist, mida saab jälgida. pärast on fanaatik saanud järjekordse kaifi. kusjuures non-stop kaifiga harjub ära, teadagi.

peagi sa enam ei erista ühte kaifi teisest, vaid valdavaks saab pidev heaolu-tunne. mingi eneseteostus, võimalus liigutada, mingi väljaelamine. või võimalik erialane enesetäiendus. või niisama enesetäiendus.

sa oled rahul, sa oled teinud endaga tööd ja sa näed kamraadi, kellega on täiesti okei suhelda. ja sa suhtled. võib-olla lähete te koos hilisõhtusele jämmile. võtate veini vms ja pilt aina avardub ja avardub. üleüldse on okei.
millalgi lähed vb magama. ise tead, kuidas parem on. teades, et homme on teine päev, siis tuleb kolmas, neljas etc.
Loe edasi »
Loe edasi »